Duben 2011

Na téma: Radostné začátky

30. dubna 2011 v 10:22 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Kecy(Riley)
Rozhodla jsem se, že budu psát články na nějaké téma. Pro dnešek to bude téma které každá dobře zná, každý si tím prošel. BLOGOVÉ ZAČÁTKY. Když si vzpomenu na to, jak ještě "žil blog" barca-thesims, hned se mi vybavý začátky. Byl to úplně můj první blog. Na něj jsem udělala svůj 1. design, na něm byly moje 1. komixy, atd. Všechno! Je to hrozný, ale ten blog jsem smazala. Jsem blbá.. Teď bych si to všechno ráda prohlédla od začátku, ale nemůžu. Ještě že v tátovim notebooku (Lauře) ještě něco sbylo (omlouvám se, nevím jak se to píše :D). Všechno jsem poprvé objevovala, všechno jsem zkoušela a zkoumala. Měla jsem z toho ohromnou radost, a přidala jsem třeba i 10 článků za den. Můj největší vzor v té době byla Ajinka. Když jsem objevila její blog, tak jsem si také nějaký musela založit. To ona mi udělala můj první dess na barca-thesims, to ona mě inspirovala k tvorbě dessů. Je to veliká škoda, že už skončila. Teď ale k začátkům.. Chtěla bych to prožít znovu, pěkně od začátku z obyčejným photofiltrem. Abych nevěděla co je to brush, co jsou to boxy do menu, atd. Bylo to krásný.. Vůbec mi nezáleželo na návštěvnosti a na komentech, hlavní bylo že jsem z toho měla radost. Velokou radost... Teď se do přidání článků nutím, a nemám nápady. Nebaví mě to jako před tím. Dokonce mě to nebaví vůbec. Když jsem něco vyrobila v PF, byla jsem na to mooc a mooc hrdá, a vůbec mě nezajímal názor ostatních. Hlavně že já jsem byla spokojená. Obdivuju blogery a blogerky, které mají z toho tak velkou radost, jako při tom když začínaly. WoW, to jsem se rozepsala :DD No, chybí mi to, neříkám že ne. Určitě tohle každý zažil, stejně jako já. Klidně přidávat kraviny, hlavně že mě to baví, nic jiného mě nezajímá. Měly jste také takovéhle radostné začátky ?? Nemyslím že to bylo těžké, hned jsem nechtěla PS, umět grafiku jako odborník atd. Začala jsem blogovat v Říjnu 2009. Jen tak pro zajímavost. Od Ledna 2010 do Listopadu 2010 jsem neměla pc k dispozici, proto bloguju celkem 7 měsíců. Kdybych měla v tu dobu pc, mohla jsem být o tolik kroků dál, mohla jsem se toho tolik naučit... Chodila jsem na pc k tátovi, protože si ho vzal a mi s mamkou měly prd a vořech xD Ještě že tam všechny moje začátky zústaly. Takže musím "zvláštně" poděkovat Lauře (to je notebook) že mě doprovázelo mýma začátkama. Teď (na Hillary) jsem už spokojenější, ptože je to novější notebook, má více funkcí. Nikdy jsem neměla velký pc, takže Laura i Hillary jsou notebooky. Teď ale už odbočuju od tématu. Nemám radost zo toho, že to tak rychle uběhlo, a já jsem o krok zase dál. Neříkám že jsem na vrcholu, ale ani na dně. Škoda že se nedá vrátit ČAS. Škoda že už nikdy neuvidím článek od Ajinka s tématikou sims. Možná ty v archivu xD Což asi ne... už snad nikdy neuvídím kamílka=) (Kamšu) jak přidává každý den nejméně 1000 článků :D Bylo to hezké, že? I ona patří k mým začátkům.. Taky mi pomáhala na barca-thesims. Kdybych se toho blogu nevzdala, a neudělala ten de*ilní witer-sims-team, tak nevím jak by to bylo.

Takže otázka: Taky vás to ze začátku tolik bavilo ? Měly jste z toho velkou radost jako jsem to popsala já ?
CHCI SE TAM VRÁTIT ! STANIŽ SE :D

Jak se Riley má...

30. dubna 2011 v 9:41 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Rill) |  Kecy(Riley)
Ahoj. Tak tu zase otravuji. Nebojte, nebudu tuv psát že se chci učit Francouzsky, že budu Filipy, Božena nebo Zdenička. Už vůbec ne Mrs. Poire :D To byla včera jenom moje bláznivá nálada.. Jůchuu, a dnes jsou čarodějky, konečně. Se těším.. Vy taky ? Já moc... Taky se těším na čtvrtek na :D Radši se neptejte proč, celá třída se těší :D Ale zase se netěším na pátek (bude písemka z příroďáku). Proč se těším? SV...:D Si to dejte dohromady....:D Jsem blbá, vím vím.. Ale teď trochu k blogu.. Zase mi docházejí nápady.. Poradíte mi ?! Smutně koukám :DD Teda jestli sem někdo vůbec chodí :(( Prosím, nepište že komixy, ty mě nebaví a beru je jako povinnost. Sims už jsem také dlouho nehrála... Nevím.. Zase mě moc baví psát bláboly xD (Omlouvám se darkness - i když nevím proč xD) Prostě blog musí působit profesionálním dojmem, což já tu kazím. No, nemyslím si :DD Já sem se sem nepřijala sama.. xDx Možná udělám nový design, a: Nejméně půl hodiny, žádný obrázek z flickru, žádné vyblité barvy, základní písmo a pero jak říká Hannah, a... Všechno...! Je mi z toho blbě...!!
Takže, mějte se, a proboha nečtěte ty moje bláboly..! Pp vaše Rill.

Oddělovače for you

27. dubna 2011 v 18:19 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Výtvory(Riley)
Vyrobila jsem pár oddělovačů, tentokrát s texturou. Nevím co jiného k tomu říct :D
Nekopírovat...!!

I say...

26. dubna 2011 v 16:18 | ©Crazy-Sims-Lowe Team(Darkness) |  Oznamy
Ehm.. Už je mi trapné, pořád sem nic nepřidávám, já vím. Tenhle blog zánedbávám, narozdíl od colourfullsims, a to je mi líto. Jenže většina čtenářů, co chodí sem chodí i na colourfullsims. Ale s tím nic nenadělám, holt sem budu přidávat něco jiného, nebo prostě budu čekat na jiné čtenáře =).
Ale abyste taky o nic nepřišly, už přemýšlím o NAROZENINÁCH blogu. Budou 5.6.2011 - dva roky. Připravím nějaké články, downloady a komixy. Na tom se ještě domluvíme s Riley, tak snad tu bude něco od nás obou.
Takže, děkuju za pozornost - od teď se skusím polepšit co se týče aktivity :)(:.

Dvoubarevné nápisky: Reklamy

24. dubna 2011 v 19:24 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Výtvory(Riley)
Vyrobila jsem (o5) pár nápisků, tak je můžete použít (ale pochybuju).
NEKOPÍROVAT !!!

OMLUVA

23. dubna 2011 v 8:21 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Kecy(Riley)
Ahooj. Jo já vím, dlouho jsem se neozvala. Mooc se vám chci omluvit. Neměla jsem nějak čas, a na blog jsem ani nepomyslela. Taky vůbec nevím, co mám přidávat. Něco vymyslím :) No, doufám, že se to zlepší, aspoň teď přes školní rok. O letních prázdninách, to zas tak dobrý nebude. Takže ještě jednou: Se omlouvám.
Pp, vaše Rill... Mno, zase přezdívka :D

Nejlepší sims blogy...

10. dubna 2011 v 10:54 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Výtvory(Riley)
Tak jsem si vytvořila na YouTube (Google) takový příběh... Určitě ho všichni znáte z reklamy.. Jako téma jsem si vybrala nejlepší sims blogy... Všechny tyto blogy mám moc ráda:) A tím, že je tam i tento, nemyslím že je nejlepší, ale mám ho ráda.
Jo, a jinak zapněte si zvuk naplno, abyste slyšely k tomu tu melodii, bez ní by to kazilo dojem!!

Tak co, líbí?

Zpěvačka Lindsay (moje video)

9. dubna 2011 v 11:27 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Výtvory(Riley)
Tak jsem zase natočila další kravinu :D Tentokrát zpěvačku Lindsay, jako zpívá karaoke. Já vím, nic moc. Ale musela jsem to sem dát.


Tak co, koupili byste si její CD? Já ne :D Zpívá příšerně...

Moje neaktivita

8. dubna 2011 v 7:12 | ©Crazy-Sims-Lowe Team/Riley
Nazdar! Prostě to nebudu nijak rozepisovat! Nemám na blog vůbec čas! Zítra si musím udělat dva referáty, v pondělí pak další referát, a ještě k tomu mám hafo úkolů! Je to hrůza, já vim. Taky mě nenapadá co bych měla přidávat. Pokud o něčem víte, o něčem originálním, můžete mi písnout sem do komentářů, a nebo na e-mail best-riley@seznam.cz. Díky, vaše Rileynka.

Taková kravina (moje video)

5. dubna 2011 v 19:55 | ©Crazy-Sims-Lowe Team - Riley |  Výtvory(Riley)
Joh...:D No spíš Hoj...:D
Natočila jsem takové divné videjko, kde moje siminky zpívají freestyle. No je to taková kravina, ale je to moje historicky první video nahrané na YouTube xD Někdy se asi odvážim na videoklip:DD

Moje....!! Je to kravina, co? Ještě k tomu je Roxy ohořelá... Jo, a jsou to zombice...:DD