Říjen 2011

Outfit pro siminky do TS3

27. října 2011 v 10:06 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Oblečenie{TS3
Vážně krásnej outfit, určitě si ho stáhněte :) Jinak je z Thesimsresource takže tam musíte být zaregistrovaní..Music extasy

26. října 2011 v 10:52 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Darkness) |  Darkness - Moje výtvory
Tohle je moje nejnovější grafické dílo =D. Jmenuje se Music Extasy proto, že pro mě je hudba prostě krásná... A taky miluju Queeny :).

Jinak koukám, že to tady zase žije... Co se stalo?

The sims 3 -Barnacle Bay

23. října 2011 v 14:00 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Darkie) |  Ostatné{TS3
Před časem jsem hledala na ulož.to. Hledala jsem městečko Barnacle Bay, protože v té době stálo cca. 400 Kč. Nevím, kolik stojí teď, každopádně jsem se rozhodla podělit se s vámi a dát ho ke stažení.
Omlouvám se za podpis, Summer je moje bývalá přezdívka :).

Retouch 01

23. října 2011 v 8:44 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Riley - moje výtvory
Jak tak koukám, tak to tady teda pěkně žije! :/ Takže zase na začátku?! No, dávám Vám sem mojí druhou retouch, myslím, že není špatná. Co myslíte?


Nápisky 01 - Reklamy

20. října 2011 v 15:59 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Riley - moje výtvory
Ahojte. Už jsem dlouho nedělala nápisky, tak mě napadlo, že bych nějaké jednoduché udělala. Snad se líbí..


Něco "málo" o Riley

19. října 2011 v 19:11 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley)

Jméno: Barbora B.
Narození: 19.8.
Přezívka: Riley - nečekaně :D

Oblíbené zpěvačky/ zpěváci: Michael Bolton, Lady Gaga, Britney Spears, Italobrothers, Miley Cyrus
Oblíbená herečka/ herec: Amanda Bynes, Hilary Duff, Marlon Wayans, Shawn Wayans
Oblíbené písničky: Ram zam zam (nejlepší :D), Stamp on the ground, Jack Sparrow, Radar, Circus, Moonligt Shadow
Oblíbené barvy: Černá, fialová, modrá, červená
Oblíbené filmy/ seriály: Někdo to rád blond, Avatar, Holky z naší školky (St. Trinians), Shrek, Piráti z karibiku, Máma mezi marťany, Buffy, Friends, Step by step, Chůva k pohledání


Co miluju: Ameriku♥, Italobrothers, bílou čokoládu, srandu ve škole, přestávky :D - kdo by ne, Angličtinu, černé trička s nápisama, úzké džíny, melíry (i když žádný nevlastním :D), křečky a kočky, poslouchání hudby, písničku Moonlight Shadow♥, smích - když mě bolí břicho a tečou mě slzy :D Je toho spoustu co miluju, to Vám sem vypisovat ale rozhodně nebudu, tak kdo by to všechno chtěl číst, ne? :D

Co nesnáším: Růžovou, pomlouvání (ale jenom když někdo pomlouvá mě :D), rŮžHoVouČké BlOgHíísKy :D, Dominiku Myslivcovou, Justíína Biebera (Bleee! :D), lide.cz, ryby, školní jídelnu (někdy :P), blondýny (takový ty.. vážně blonďatý :D), rozcapování se, mojí sestru (brr), růžovku :D..

To Vám musí stačit :D Pochybuju že si to někdo přečte :D

Jak to bude s blogem? :)

18. října 2011 v 18:14 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Darkness) |  Darkness - Moje kecy
Jo, jak nápis napovídá, chci jenom zrekapitulovat, jak to bude s blogem.
Jsem ráda, že se sem už vrací život (Kim, Riley, Mrs. Mally) a doufám, že to vydrží, protože to si blog opravdu zaslouží :). Já vím, jsem hrozná, protože vůbec nepřidávám... Ale teď tady snad bude dobrá parta a bude to tu zase žít:).
Já budu převážně na colourfullsims, to přiznávám, ale sem se taky občas přifařím - třeba komix Destiny, který je speciálně pro tenhle blog, nebo nějaké návody, design, grafiku...
Kdyby někdo něco chtěl, obracejte se na crazy-sims-lowe@seznam.cz (pro Kim a Mrs. Mally - heslo je jako na blog), a kdyby se dělo něco zásadního, piště Kápovi semasik@seznam.cz :D.

Jinak, s Kanren jsem v kontaktu, ale bohužel nevím, jestli se jí chce něco dělat. Sice slibovala, že ano, ale jako další adminku s ní moc nepočítejte, jenom tak příležitostně... Asi jsem si opět naběhla :D.

Plus, ještě jedno, můžeme se domluvit, že když některá z autorek zvřejní na blogu vlastní tvorbu (komix, blend, grafiku...), další článek se přidá minimálně dvě hodiny potom. Na blogách s více autory to snad jinak nejde... No, doufám, že to nějak půjde a není to úplný nesmysl, protože podle mě by si každý článek zasloužil komentáře :).
Jinak klidně můžeme (AUTORKY =D) udělat nějakou společnou diskuzi (Skype, Icq... Stačí napsat :)
Tak.. To je všechno :). Vím, že je teď blog v dobrých rukách :).

Tři trička pro muže

18. října 2011 v 18:00 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Kim) |  Oblečenie{TS3
Další download, tentokrát tři trička na muže :D Protože na ně moc oblečení není.. No jako je, ale celkem špatně se shání :D Tak jsem opět zabrousila na TSR a zase to nahrála na mediafire. Snad se vám líbí :)


Velikost souboru je asi 1.40 MB a obsahuje všechny tři trička.. :)
Je to nahráno na mediafire.com, jednoduše otevřete, počkáte a pak kliknete na ,,Click here to start your download", nebo tak něco :D To si nepamatuju.

- DOWNLOAD -


Omlouvám se, jsem tu nová..

18. října 2011 v 17:29 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Mrs. Mally) |  Oznamy
Zdravím :),
už podle přezdívky můžete usoudit, že jsem na tomto blogu jako nový spoluadmin. Darkness mi nabídla stát se součástí tohoto blogu a já neváhala a řekla ano! Asi byste mi měli dát chvíli čas, abych se tu vůbec porozhlédla, protože upřímně tento blog jsem nijak extra nenavštěvovala. Admini jsou tu super, takže doufám, že si budeme společně rozumět :). S blogováním zkušenosti mám, to se nebojte a svůj vlastní blog mám taky (love-sims3.blog.cz) - neberte to jako reklamu prosím..
Možná vám o sobě i něco napíšu, ale ne v tomto článku. Ten je spíš takový uvítací.. Doufám, že se vám bude líbit moje tvorba a že se mnou budete spokojeni ;)..
Mrs. Mally

Blend s Alyson Hannigan

18. října 2011 v 17:27 | ©Crazy-Sims-Lowe Team (Riley) |  Riley - moje výtvory
Ahoj. Udělala jsem blend s Aly Hannigan, je sice jednoduchý, ale to snad nevadí :D. Snad se líbí..


NEKOPÍROVAT!